23 Aralık 2019

Next Pandora – Next Pandora Slim İnceleme

Next Pandora – Next Pandora Slim İnceleme
Next Pandora – Next Pandora Slim İnceleme
Next android uydu alıcısının iki versiyonu bulunuyor. Birincisi ilk çıkan next pandora büyük kasalı ikincisi de next pandora slim küçük kasalı versiyondur. Cihazda Android 4.0.3 işletim sistemi bulunmakta bu sistem sayesinde cep telefonunuzdaki gibi android marketten android 4.0.3 uyumlu oyun, program indirip kurabiliyordunuz ilk yıllarında artık bu sistemi destekleyen uygulama yok denecek kadar az olduğu için pek işe yaramıyor. Ürünü 2019 yılında incelediğimizde 3027 yazılımıyla beraber google play çalışmıyor. Uygulama yüklemeye çalıştığınızda çoğunlukla paket ayrıştırma hatası veriyor.
- İşlemcisi 1 GHz 2500 DMIPS, hafızası 8 GB flash bellek (eMMC), 1 GB DDR3 belleği vardır.
- 20000 tv, radyo kanal hafızası var.
- 1 adet akıllı kart girişli (Smart Card) opsiyoneldir her cihazda bulunmuyor.
- HDMI çıkışından Full HD (1080p) çözünürlük desteği sunuyor.
- Ethernet girişi RJ45 ile interaktif uygulamalara hazır.
- 4 usb girişi sayesinde rahat kullanım, 1 önde 3 tane arkada bulunmakta filmlerinizi flashbellek ya da harddisk bağlayarak izleyebilir, kanal listesi yedeği alabilir, film kaydedebilir, uygulama yükleyebilirsiniz.
- Uzaktan kumanda 2.4 GHz hareket sensörlu¨ uzaktan kumanda (Fly Mouse - Opsiyonel) bazı cihazlarda bulunuyor.

Next Pandora – Next Pandora Slim İnceleme
Next Pandora – Next Pandora Slim İnceleme
- Wi-Fi desteği var içinden Wi-Fi anteni çıkmakta rahatlıkla bağlantı yapabilirsiniz.
- Twitter, Facebook, DailyMotion, YouTube, Flickr gibi sosyal paylaşım uygulamaları google playden indirip fly mouse kumanda ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2019 yılında kontrol ettiğimizde facebook çalışırken youtube, twitter, dailymotion uygulamaları çalışmıyor.
- XBMC Media Center desteği, tüm resim, müzik, video ve birçok farklı ortam dosyaları bu ortak platformda rahatlıkla oynatılabilir. 2019 yılında kontrol ettiğimizde bu uygulamalar çalışmıyor.
- HD, SD ve MPEG-4 yayınları izleyebilme, full HD, hemde 3D / 2D grafik desteğiyle.
- PVR ve TimeShift özelliği (Harici bellek ile), flashbellek yada harddisk bağlayarak yayınları kaydedebilir, durdurabilir ve geri alıp izleyebilirsiniz.
- Flash Player ve multiformat video oynatma desteği Web tarayıcısında Flash Player desteği ve tüm video formatlarını destekleme özelliği ile hem internetten film izleyebilecek hem de taşınabilir belleğinizdeki videoları sorunsuz bir şekilde oynatabileceksiniz.
- NTFS ve FAT dosya sistemleri ile tam uyumlu.
- IPTV, CCCam Server, Newcamd Server, Free server desteğiyle birçok şifreli kanal desteği var.
- Tivibu 3 ay ücretsiz hediye ediliyordu. Artık var mı?

Yıllar geçmesine ve android sistemin olumsuzluklarına rağmen çok iyi bir şekilde uydu alıcısı işlevini görmeye devam ediyor. CCCam Server, Newcamd Server gibi özellikler çalışıyor. Free server desteği yok. Iptv için Perfect player uygulaması yükleyerek izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


- Makaleye yorum yaparsanız seviniriz. Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

(*)Yorumlarınız onaylandıktan hemen sonra görünecektir.


altlogo