11 Ekim 2019

Rampage SN-R11 Clash Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Rampage SN-R11
Rampage SN-R11 Clash
Kulaklık ve mikrofon oyunlar için bir gereksinim haline gelmişti ve ihtiyacım vardı. Bir hafta önce internette gözüme çarpan rampage kulaklığı almaya karar verdim. 3-4 gün önce almış olduğum Rampage SN-R11 Clash marka mikrofonlu kulaklık nasıl bir üründür? Performansı nasıldır? Bunlardan bahsetmek istiyorum.

Rampage SN-R11 Clash mikrofonlu kulaklık çok aşırı profesyonel olmayan kullanıcılar için ideal bir ürün. Oyuncu ekipmanları kategorisinin ilk-orta klasman ürünü olarak ele alınabilecek bu ürün yapısına baktığınızda kafalık, kulaklık, mikrofon, koblo kalitesi olarak iyi bir ürün kendileri kablo kalitesi kullanıcılar tarafından yumuşak olması nedeni ile eleştirilse de bence sıkıntı değil 2,2 metrelik bir kablo olması da bence artı bir durum.

50mm hoparlör yapısı ile basslar da dolgun gelse de tizler biraz arka plan da kalmış durumda bundan kaynaklı mıdır bilemem ama bazı oyunlar da bu durum sizi bir miktar sinir edebilir. Örneğin; Pubg de ayak seslerinin bazı zamanlar tam duyulamaması gibi bir durum olabilir. Bu sıkıntılı bir oyun biliyorum ama şuan bazılarınız için bu oyun baz alındığı için değinmek istedim. Csgo vb. rekabetçi oyunlar da deneme yapmadım. Müzik kalitesi tatmin edici bence çok aşırı bangır bangır ses alamasanız da tatmin edici müzik ses seviyesi ve bas ile müzik keyfi yapabilirsiniz. Mikrofon sol tarafta ufak bir çıkıntı şeklinde sabit durmakta bu benim için pek sıkıntı değil ama daha estetik birşeyler olabilirdi. Kulaklık pedleri rahatsız edici değil baş ağrısı ve kulak ağrısı yapmadı ben de ve rahat kullanıyorum. Mikrofon kalitesi de beni tatmin etti karşımdaki insanlar beni rahatça duyabildiklerini söylediler. Ses ayar kısmı sol kulaklığın hemen üstün de ve arkaya doğru yapılmış. Kablo üstün de değil. Push to talk özelliği de mevcut değil bu durum benim için eksi yönlerinden biri oldu. Bu ara da ürün de rgb özellik mevcut kullaklık üzerin de kırmızı ışıklar mevcut. 3 adet kablo çıkışı var. Mikrofon, kulaklık, Usb girişi bulunmakta ve usb girişi rgp ışıkların yanması için mevcut kullanmak isterseniz usb portuna takmanız yeterli olacaktır. 

Sadete gel be adam diyecek olur iseniz. Oyuncu ürünleri giriş seviyesi fiyat performans ürün olarak bakılıcak olursa alınabilir bir ürün fakat üründen aşırı profesyonel bir deneyim beklemek sizi üzer.      

Ürün Özellikleri

Kablo Uzunluğu: 2.2m
Model: SN-R11 Clash
Kulaklık Duyarlılık: 113dB +3dB
Özellik    Oyuncu: 2.2m
Kulaklık Frekans Yanıtı: 20-20000 Hz
Renk: Siyah
Kulaklık Jak: 3.5mm Var
Kulaklık Öz Direnci: 20 Ohm
Mikrofon: Sabit
Mikrofon Duyarlılık: -38 +3dB
Mikrofon Tipi: Sabit Gaming
Ses Ayarı: Var

Ürün ile ilgili görüşlerinizi sizler de hemen alt kısım da bulunan yorumlar kısmından yazabilir, bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


- Makaleye yorum yaparsanız seviniriz. Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

(*)Yorumlarınız onaylandıktan hemen sonra görünecektir.


altlogo