30 Eylül 2019

Iptv Kanal Sıralama ( Perfect Player )

Iptv Kanal Sıralama ( Perfect Player )
Iptv Kanal Sıralama ( Perfect Player )
Iptv kanal sıralaması perfect player uygulamasında nasıl yapılır bunu öğreneceğiz. Iptv kanal listemizde çok fazla kanal olduğu için istediğimiz kanalları bulmak zor oluyor. Bu sorunu normal uydu kanal listesindeki gibi istediğimiz gibi sıralayarak aşabilirsiniz. Kanallar dışında kanal gruplarında da izlemediğimiz birçok kanal grubu ve çocuklarımızın görmesini istemediğimiz + 18 kanal grupları var. Bunları gizleyerek hem izlemediğimiz hemde görünmesini istemediğimiz kanal gruplarını gizleyebileceğiz.

Perfect Player Kanal Gruplarını Gizleme:

Resimdeki adımları izleyerek yapıyoruz. İlk önce uygulamanın menü kısmını açıyoruz. ( Resim 1 ) En sağdaki çark resmini seçiyoruz. Ayarlar menüsü açılıyor. 3. Sıradaki “Gelişmiş” yazan yeri seçiyoruz. ( Resim 2 ) Açılan menüde “Grup yönetimi modu” yazan yeri karşısındaki kutucuğu işaretliyoruz. ( Resim 3 ) Ana ekrana geri dönüyoruz. Hemen ekranın sağ üst tarafında yükleme çubuğunun yükleme yaptığını göreceksiniz. ( Resim 4 ) Yükleme bitince gizlemek istediğiniz kanal grubuna gelin o gruptan herhangi bir kanalın üzerine basılı tutun menü açılınca basılı tutmayı bırakın. Menüden “Sakla grup” yazan yeri seçin. ( Resim 5 ) Bu işlemi diğer gizlemek istediğiniz kanal grupları içinde yapın. Bütün bu işlemleriniz bittikten sonra “Grup yönetim modu” yazan yerin karşısındaki kutucuktaki işareti kaldırıyoruz. Bunun için Ayarlar(1)-Gelişmiş(2)-Grup yönetim modu(3) adımını izleyip kutucuktaki işareti kaldırıyoruz. Ana ekrana çıkış yapıyoruz. Hemen sağ üst tarafta yükleme çubuğu çıkıyor. Yükleme bittikten sonra kanallar gizlenmiş olacaktır. Tekrar kanal grubunun gösterilmesi için aynı adımları takip etmelisiniz.

Iptv Kanal Sıralama ( Perfect Player )
Iptv Kanal Sıralama ( Perfect Player )
Perfect Player Kanal Sıralama:

İlk önce uygulamanın menü kısmını açıyoruz. ( Resim 1 ) En sağdaki çark  resmini seçiyoruz. Ayarlar menüsü açılıyor. 3. Sıradaki “Gelişmiş” yazan yeri seçiyoruz. ( Resim 2 ) Açılan menüde “Kanallar yönetimi modu” yazan yerin karşısındaki kutucuğu işaretliyoruz. ( Resim 6 ) Ana ekrana geri dönüyoruz. Hemen ekranın sağ üst tarafında yükleme çubuğunun yükleme yaptığını göreceksiniz. ( Resim 4 ) Yükleme bitince sıralama yapmak istediğiniz kanal grubunu açın yerini değiştireceğiniz kanalı bir kere dokunarak seçin ekranın sağ tarafında bulunan navigasyon  yukarı aşağı tuşlarıyla kanalı istediğiniz sıraya alın. Bunu kanal sıralaması yapmak istediğiniz tüm kanal gruplarında ve kanallar da uygulayın. Tüm kanal sıralama işlemleriniz bittiğinde uygulama menüsünü açın çark resmini seçin. ( Resim 8 ) Kaydet ekranı açılacak “Evet” yazan yeri seçiyoruz.( Resim 9 )  Açılan menüden “Gelişmiş” seçiyoruz.( Resim 2 ) Bu ekranda “Kanallar yönetimi modu” karşısındaki kutucuktaki işareti kaldırıyoruz.( Resim 6 ) Ana ekrana dönüyoruz. Sağ üstteki yükleme bittiğinde kanal sıralama işlemimiz tamamlanmış oluyor. 
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


- Makaleye yorum yaparsanız seviniriz. Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

(*)Yorumlarınız onaylandıktan hemen sonra görünecektir.


altlogo