1 Mart 2019

Rehberden Silinen Kişiyi WhatsApp'tan Silmek

WhatsApp
Rehberden Silinen Kişiyi WhatsApp'tan Silmek
WhatsApp hemen hemen çoğumuzun kullanmış olduğu bir uygulama internete bağlı olması durumun da anın da yazılı, görsel hatta herhangi bir yerdeki o an ki konumunuzu bile paylaşmanıza olanak tanıyor.

Peki bu uygulamayı yoğun bir şekilde kullanmamıza rağmen tam olarak bu uygulamaya hakim miyiz? Bence hayır çünkü bazen acaba bunu nasıl yapıyoruz acaba dedirtecek kadar değişiyor uygulama ve güncellemeye tabi tutuluyor.

Gelelim konumuza telefon rehberinden silmiş olduğum kişiler WhatsApp da listeyi yenile dememe rağmen WhatsApp kişiler listesinde görünmeye devam ediyordu. Sakin bir kafa ile uygulamayı ve telefonu kurcaladıktan hemen sonra sorunu çözdüm.

Yapmanız gereken adımlar sırası ile şunlar;

Rehber > Ayarlar > Görüntülenecek Kişiler > Hepsi (SIM + WhatsApp)

Telefonunuz serisine göre değişim gösterebilir bu yol ama yapmanız gereken şey rehberiniz de "Görüntülenecek Kişiler" kısmın da ayar yapmak ve SIM ve WhatsApp numaralarının hepsini rehber de görüntülemek.

Bunları yaptıktan hemen sonra rehberinizden gerekeni yapabilirsiniz.

WhatsApp'a giriş yapın ve listenizi kontrol edin. Eğer hala listenizde silinmemiş olarak görünen kişiler görüyorsanız son olarak kişi seç kısmında sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve yenileyi seçin. Yapmanız gerekenler bu kadar.

1 yorum:


- Makaleye yorum yaparsanız seviniriz. Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

(*)Yorumlarınız onaylandıktan hemen sonra görünecektir.


altlogo