7 Ocak 2017

İnternetten mobilya siparişi

mobilya siparişi
İnternetten mobilya siparişi

İnternetten mobilya siparişi vererek demonte mobilya alabilirsiniz. Demonte mobilyaları kendiniz kurmanız gereklidir. Bazı kişiler için birleştirmesi kolay bazı kişiler için zordur. Birleştirmesi kolay olan kişiler için yani eli yatkın olan kişiler için bu daha zevkli ve eğlenceli bir iştir. Demonte mobilya alarak mobilyanızı ucuza getirebilirsiniz. İnternette de birçok firmanın ürünlerine bakıp fiyat olarak daha uygun ve güzel olan çeşitleri alabilirsiniz. İnternette alacağınız mobilyayı buldunuz siparişinizi verdiniz beklemeye başlıyorsunuz. Kargo firması demonte mobilyanızı getirsin. Kargo firması demonte mobilyanızı getirdikten sonra kurma işi kalıyor. Mobilyayı kurma işi 2 kişi gerektiriyor. Mobilyanın büyüklüğüne göre yarım saat ile üç saat arası değişiyor. Demonte mobilyayı kurarken
kurulum klavuzuna göre parçaları ayırıp orda belirtilen sıraya göre kurarsanız sıkıntısız ve hızlı bir şekilde kurulumunu yapabiliyorsunuz.

  İnternetten mobilya siparişi veririken dikat etmeniz gerekenler:

- Siparişinizi güvenilir sitelerden yapın.
- Siparişinizi vereceğiniz siteden kargonun apartman önüne kadar mı kapınıza kadar mı getireceğini teyit ediniz.
- Kapıya kadar teslimat yaptırıyorlarsa hangi kargo şirketiyle gönderrdiklerini öğrenip kapıya kadar ağır yükleri teslim edip etmediklerini sorun.
  Not: Demonte firmasının kargo şirketiyle kapıya kadar teslimat anlaşması olmasına rağmen en büyük kargo firmalarından biri kargoyu kapıya kadar teslim etmemekte apartman önüne bırakmakta yada şubeye çağırmaktadır. Bundan dolayı internetten alışveriş yaparken ağır eşyalarda böyle sorun olabileceğini unutmayın.
- Mobilyayı birleştirmek için eliniz yatkınsa alın. Sonra daha pahalıya mal olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


- Makaleye yorum yaparsanız seviniriz. Az çok demeyelim boş geçmeyelim.

(*)Yorumlarınız onaylandıktan hemen sonra görünecektir.


altlogo